ul. Dobrzyńska 35, 09-400 Płock | pielegnacja@kalivera.pl | +48 602 311 451   +48 500 222 473

Park maszyn

Główna / Park maszyn

Ciągnik BRANSON F47CHn

Model ten wyróżnia ekologiczny i wydajny trzy cylindrowy silnik Branson-Cummins  o mocy 33kW/45KM oraz bardzo bogate wyposażenie, na które składa się:

- Kabina z ogrzewaniem i klimatyzacją
- Światła robocze z przodu oraz listwa LED nad szybą przednią zapewniają bardzo dobrą widoczność po zmierzchu
- Opony trawiaste o wym. 215/70R16 do pracy na trawiastych nawierzchniach sportowych
- Przekładnię hydrostatyczną
- Niezależny tylny WOM
- Zaczep trzypunktowy kat. 1 o udźwigu 1500 kg umożliwia pracę z szeroką gamą urządzeń
- Podwójne złącze hydrauliczne

Nowej generacji ciągnik BRANSON posiada nowoczesną konstrukcję, atrakcyjne wzornictwo, funkcjonalność i maksymalny komfort.
 

  
 

Piaskarka REDEXIM RINK DS1200

Model z rozrzutnikiem talerzowym na bazie przyczepy. Wykorzystuje system hydrauliczny ciągnika jako napęd taśmy transportującej mokry lub suchy materiał do aplikatora z podwójnymi dyskami.

- Szerokość robocza: 2-12 metrów
- Grubość warstwy piasku: 0,5-15 mm
- Pojemność zbiornika: 1,2m3
 

  

  


Urządzenie wczesujące REDEXIM SPEED BRUSH 140

Mocowane jest na zaczep transportowy do ciągnika. Zbudowane z dwóch szczotek, które obracają się w stronę przeciwną do kierunku jazdy. Piasek jest efektywnie wczesywany w murawę lub do otworów po aeracji. Szczotki mogą być ustawione pod skosem w stosunki do kierunku jazdy co eliminuje zbieranie się piasku przy obu krawędziach.

- Szerokość robocza: 140 cm
- Podłączenie: elektryczne 12V
 

  

  


Siewnik do dosiewu nasion traw REDEXIM OVERSEEDER 1575

Posiada dyski umieszczone w odstępie 7,5 cm odpowiednie do dosiewu nasion traw stosowanych na boiskach sportowych oraz terenach rekreacyjnych. Specjalne ustawienie talerzy tnących w kształcie litery V nacinają glebę do głębokości 0,5-2 cm (w zależności od ustawienia). Ta metoda dosiewu nie zakłóca struktury gleby, ani też życia mikrobiologicznego. W nacięcia wpada nasiono, które pozostaje w kontakcie z glebą, powietrzem i światłem słonecznym. Dzięki wałowaniu tylną rolką otwór zostaje zamknięty i nasiono jest chronione przed wiatrem, mocnym słońcem oraz ptactwem i ma optymalne warunki do wykiełkowania. Dlatego też z zasianej partii około 90-95% nasion kiełkuje. 

- Szerokość robocza: 135 cm
- Pojemność zbiornika: 140 l
- Zaczep 3-punktowy kat.1

Siewnik REDEXIM OVERSEEDER 1575 zapewnia maksymalne wykorzystanie drogich nasion trawy oraz uzyskanie gęstej murawy bez chwastów.
 

    

  


Aerator REDEXIM VERTI – DRAIN MUSTANG 7117

Bez wątpienia jest najszybszym i najbardziej efektywnym areatorem na rynku. Może pracować ze szpilami 150 mm, pełnymi lub drążonymi szybciej niż jakikolwiek inny areator, co sprawia, że jest on najlepszą maszyną do szybkich zabiegów na boiskach piłkarskich.

- Szerokość robocza: 170 cm
- Maksymalna wydajność: 7200m2/h
- Zaczep 3-punktowy
- Wyposażony w ramiona do zgarniania wykorków po aeracji drążonej
 

    

  


Zamiatarka trawnikowa INTERMAC ST150C

Mocowana na zaczep transportowy do ciągnika. Przeznaczona jest do wszystkich nawierzchniach z trawą. Wał szczotki wyposażony jest w cztery listwy zamiatające, które mogą być dostosowane do konkretnych celów. Konstrukcja umożliwia powstanie silnego prądu powietrza, który przenosi zebrany materiał do pojemnika. Dźwignia pozwala na łatwe opróżnianie pojemnika. Jego tylna połowa unosi się i pojemnik zostaje opróżniony.

- Szerokość robocza: 150 cm
- Pojemność zbiornika: 600 l
- Regulacja głębokości pracy

Zamiatarka trawnikowa wykorzystywana jest również do zbierania zgrabionych wykorków po aeracji drążonej.
 

  
 

Wertykulator PERUZZO KOALA PROFESJONAL 1600

Umożliwia rozcinanie darni ze zbiorem wycinanego materiału. Zapewnia możliwość wyładunek zebranego materiału na wysokość 185 cm. Wyładunek jest hydrauliczny i dwustopniowy. Pierwszy stopień to podniesienie zbiornika, a drugi otwarcie jego pokrywy. Regulacja wysokości roboczej jest ustawiana na przednich kołach podporowych i tylnym wale podporowym. Może pracować w różnych warunkach: na murawach sportowych, polach golfowych jak i terenach użytkowych. 

- Szerokość robocza: 150 cm
- Ilość noży: 50
- Pojemność zbiornika: 900l