ul. Dobrzyńska 35, 09-400 Płock | pielegnacja@kalivera.pl | +48 602 311 451   +48 500 222 473

Usługi

Główna / Usługi

„Krok po kroku” do satysfakcji z perfekcyjnej murawy obejmują


NAWOŻENIE I DOSIEW

Przygotowujemy odpowiedni program nawożenia w oparciu o przeprowadzoną analizę podłoża.

Program nawożenia zostaje opracowany na podstawie przeprowadzonej analizy podłoża i obejmuje produkty wiodących firm ICL/Everris oraz Melspring. Podczas opracowania programu bardzo ważne jest dobranie odpowiednich proporcji składników N-P-K + MIKRO w nawozie, a następnie równomierne i dokładne jego rozprowadzenie. Przedstawiony przez nas program nawożenia zawiera dokładne terminy nawożenia, ilość nawozu do nawiezienia oraz skład. 

Czyste i świeże nasiona traw to nie tylko gwarancja udanego i efektywnego dosiewu ale i bezpieczeństwo wykonanych prac. Nasiona, na których pracujemy są wolne od zanieczyszczeń i posiadają wysoką siłę kiełkowania. Są to specjalistyczne nasiona na dosiew muraw sportowych i użytkowych.
 

ZABIEGI  AGROTECHNICZNE

Opracowujemy plan zabiegów regeneracyjnych dla naturalnej nawierzchni trawiastej.

Uważamy, że dobrze utrzymana naturalna nawierzchnia trawiasta wymaga profesjonalnej pielęgnacji. Do tego celu niezbędna jest fachowa wiedza i specjalistyczny sprzęt, który Państwu oferujemy.
 

STAŁA OPIEKA, KONSULTACJE I WSPARCIE

Jesteśmy wysoko profesjonalną firmą, ceniącą każdego Klienta. Pasja jaka nas łączy pozwala na perfekcyjne wykonywanie zleconych przez Państwa prac. Wierzymy i wiemy, że oddajemy Państwu najlepszy produkt i usługę jaką możemy zaoferować. Dzięki stałemu wsparciu wspólnie z Państwem rozwiążemy każdy problem związany z utrzymaniem murawy sportowej i użytkowej.
 

GWARANCJA WYKONANYCH USŁUG

Mając świadomość rzetelnie wykonanych prac za pomocą profesjonalnych maszyn oraz posiadanego doświadczenia i wiedzy udzielamy Państwu gwarancji wykonanych usług. Naszą siłą jest uczciwość i solidność wykonania podjętych prac.