ul. Dobrzyńska 35, 09-400 Płock | pielegnacja@kalivera.pl | +48 602 311 451   +48 500 222 473

O nas

Główna / O nas

Wykorzystując posiadaną wiedzę postanowiliśmy rozszerzyć swój profil działalności w zakresie projektowania i zakładania ogrodów o prace związane z utrzymaniem naturalnych nawierzchni piłkarskich, parków i terenów rekreacyjnych.


Specjalizujemy się w pracach związanych z regeneracją i bieżącą konserwacją naturalnych muraw sportowych. Nasze prace świadczone są z użyciem profesjonalnych maszyn renomowanych marek tj. BRANSON, REDEXIM i INTERMAC dedykowanych do tego rodzaju prac.

Działamy w szczególności na terenie centralnej Polski, ale otwarci jesteśmy na klientów z całego kraju. Z naszych usług korzystają  kluby sportowe, Gminy, Miejskie Obiekty Sportu i Rekreacji oraz indywidualni odbiorcy wielko powierzchniowych terenów zielonych. 

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych nawozów granulowanych i dolistnych oraz specjalistycznych nasion traw.

Zajmujemy się również zakładaniem, modernizacją i serwisem automatycznych systemów nawadniania, które w obecnym czasie stanowią podstawowe wyposażenie naturalnych boisk piłkarskich.

Wizytówką każdego obiektu sportowego jest dobrze utrzymana zielona murawa, która jest wiodącym elementem wpływającym na grę piłkarzy. Uważamy, że do uzyskania tego celu niezbędny jest dobrze dobrany program nawożenia powiązany z planem zabiegów agrotechnicznych, które każdorazowo i indywidualnie są dobierane dla każdego boiska.